Özgür Yayınevi

Yazar Kadromuz

 

Özgür Dalgıç
Kurucu Yönetici

ÖZGÜR DALGIÇ 1978 İSTANBUL DOĞUMLU OLUP, SİYASET CAFE HABER SİTESİNDE KÖŞE YAZARLIĞI YAPMAKTADIR. ÖZGÜR YAYINEVİNİN KURUCUSU VE YÖNETİM KURULU BAŞKANIDIR. ORTADOĞU ÜZERİNE ÇALIŞMALARI OLUP KİTAP ÇALIŞMASI HAZIRLIĞINDADIR.

İsmail Çorbacı
Yayınevi Yazarı

Araştırmacı-Yazar İsmail Çorbacı, 1970 yılında doğmuştur. İstihbarat araştırmaları üzerine yıllardır araştırmalar yapmaktadır. Türkiye ve Dünya tarihi üzerinde yürüttüğü bir çok çalışma vardır. Şimdiye kadar yazar 17 adet kitap çıkarmış olup, son kitabı ‘’Amerika’nın Kirli Yüzü’’ adlı çalışması yayınevimiz tarafından okuyucuyla buluşacaktır.

Burak İğlikçi
Editör/Yayınevi yazarı

Araştırmacı-Yazar. 1988 senesinde İstanbul’da doğdu. Aslen Balkan göçmenidir. İstihbarat üzerine araştırmalar yapmaktadır. 21. Yüzyılda gelişen ve küreselleşen dünyada istihbarat yöntemleri hakkında çalışmaları vardır. Dünya istihbarat tarihi ve geçmişte iz bırakan, günümüze kadar uzanan, casuslar ve gizli servisler üzerine çalışmaları mevcuttur. Yazarın ‘’Derin Kuvvet İstihbarat’’ adlı eseri olup, ikinci kitabının çalışmalarına başlamış olup, merakla beklenen eseri yayınevimiz tarafından yayınlanacaktır.

Erkan Macit
Yayınevi yazarı

1974’te İstanbul’da doğan Erkan Macit, 2010 yılında medya sektörüne girdi. Erkan Macit ‘’Tarihi Camilerimiz Belgeselini’’ sundu. Yeni Çağrı Gazetesi’nde köşe yazarlığı, akabinde ise Önce Vatan Gazetesi’nde yazarlık yaparak gösterdi. 2014 yılında daha sorgulayan ve araştıran bir araştırmacı olarak Kanal T’de yayınlanan ‘’Gizli Gerçekler Programı’nın yapımcılığını ve moderatörlüğünüüstlendi. Programı Şimdi Medya 24 TV’de devam etmekte olup basılmış 2 adet kitabı bulunmaktadır. Birinci Kitabı, ‘’Gizli Gerçekler’’ olup ikinci kitabı ‘’Derin Dünya’nın Gizli Planları’’ kitabıdır. Yazarın üçüncü kitabı olan ‘’Beyaz Ejder Tarikatı Sessiz Savaş’’ kitabı yayınevimiz tarafından Ağustos 2020 yılında çıkacaktır

Eren Talha Altun
Yayınevi yazarı

Eren Talha ALTUN: İstanbul doğumludur. İnönü Üniversitesi Gazetecilik Bölümüne Devam Etmektedir. İlgi alanı siber istihbarat ve bilgi güvenliği olduğundan 2016 – 2019 yılları arasında aktif olarak siber güvenlik gruplarında gönüllü proje ve çalışmalarda bulunmuştur. Sonrasında

Teknik ve Akademik olarak Elektronik Harp , Sinyal İstihbaratı üzerine de stratejik araştırma ve inceleme çalışmaları yapmaktadır. Halen çeşitli haber sitelerinde köşe yazarlığı yapmaktadır ve elektronik istihbarat alanında da akademik çalışmalarına devam etmektedir.